OZNÁMENÍ - neděle 25. února, 2. neděle postní
Neděle 3. března je 3. neděle postní

• Dnešní sbírka, Haléř sv. Petra, je určená na dobročinnost Svatého otce.

• Po obou dnešních bohoslužbách zveme všechny přítomné na Farní kafe, které je tentokrát spojené s misijním koláčem naší farní charity. Jste zváni, abyste si dali něco dobrého a přispěli na papežské misijní dílo. Příspěvky můžete poslat i přímo na účet farní charity (3400038319/800; VS 333) s poznámkou „Dar na misie“.

• Dnes odpoledne v 16:30 zveme děti a rodiče na faru na představení loutkového divadla. Na programu je pohádka O perníkové chaloupce.

• V postním období se každý pátek od 17:15 koná v kostele sv. Václava pobožnost křížové cesty. Prosíme ty, kdo by byli ochotni některý pátek tuto pobožnost vést, aby se napsali do tabulky vzadu na stole.

• Přípravy na biřmování začnou 17. března v 18 hodin v sále u sv. Václava. Biřmování bude týden po Letnicích, v neděli 26. května, přípravy skončí v červnu. Prosíme zájemce, aby se do 10. března přihlásili e-mailem na adresu farní kanceláře (kancelar@farnostvrsovice.cz). Uveďte prosím rok svého narození, abychom mohli účastníky příprav rozdělit do skupinek.

• Na stole za lavicemi najdete vytištěné podklady pro druhé postní setkání modlitebních skupinek. Texty si můžete stáhnout také z farního webu, najdete je pod tímto odkazem.

• Dnes vychází březnové číslo farního časopisu Vinice, můžete si ho vzít vytištěné vzadu v kostele, ale najdete ho také na webu farnosti. Těm, kdo jsou přihlášeni k odběru farních novinek, přijde e-mailem.

OZNÁMENÍ - neděle 18. února, 1. neděle postní
Neděle 25. února je 2. neděle postní