OZNÁMENÍ - neděle 25. června, 12. neděle v mezidobí
Neděle 2. července je 13. neděle v mezidobí

• Dnes se koná Svatopetrská sbírka na bohoslovce. Všem dárcům děkujeme.
• Ve středu 28. června v 18 hodin bude v kostele sv. Václava sloužena zádušní mše za paní Jiřinu Petříkovou.
• Ve čtvrtek 29. června budou mít děti možnost přistoupit ke svátosti smíření u příležitosti konce školního roku. Dětské zpovídání proběhne v kostele sv. Václava od 17 do 18 hodin.
• Upozorňujeme, že v červenci a srpnu bude platit prázdninový program bohoslužeb. Především bude v neděli v kostele sv. Václava jediná mše svatá od 9:30. Ve všední dny budou bohoslužby v úterý v 18 hodin u sv. Mikuláše, ve středu v 18 hodin u sv. Václava a ve čtvrtek v 8 hodin u sv. Mikuláše. V pátek a v sobotu bohoslužby nebudou.
• Se začátkem letních prázdnin navážeme na tradici pravidelných farních kafí, která se budou konat po jediné nedělní bohoslužbě. Vzadu za lavicemi najdete tabulku – prosíme dobrovolníky, kteří jsou ochotni vzít si některou neděli na starost přípravu občerstvení, aby se do tabulky zapsali.
• Dnes vychází farní časopis Vinice na červenec, srpen a září. Vinici si můžete vzít vzadu v kostele vytištěnou. Těm, kdo jsou přihlášeni k odběru farních novinek, přijde e-mailem.

Čtvrtek 29. června je slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů.
Neděle 2. července je 13. neděle v mezidobí.

OZNÁMENÍ - neděle 18. června, 11. neděle v mezidobí
Neděle 25. června je 12. neděle v mezidobí