OZNÁMENÍ - neděle 1. října, 26. neděle v mezidobí
Neděle 8. října je 27. neděle v mezidobí

• Dnešní sbírka je určena na provoz a potřeby naší farnosti. Všem dárcům děkujeme.

• Také bychom rádi poděkovali všem, kdo přispěli na opravu zvonů. Při mimořádné sbírce 24. září 2023 se vybralo 17 581 Kč a 347 EUR.

• Příští týden začíná výuka většiny kroužků náboženství dle rozpisu, který najdete na webu či na nástěnkách. Kroužky Hany a Petra Svobodových začínají o týden později, tedy v pondělí 9. října. Pokud byste chtěli ještě své děti do kroužků přihlásit, je to možné, kontaktujte prosím některého z katechetů či farní kancelář.

• Od středy 4. října opět pokračují středeční setkávání s Biblí v ruce na faře u sv. Mikuláše se začátkem od 19 hodin.

• Ve čtvrtek 5. října se v 9 hodin poprvé od prázdnin sejde Klub seniorů, výjimečně se bude konat v sále u sv. Václava. Na programu bude přednáška Michala Žilky o oltářích v našich kostelích.

• V neděli 15. a 22. října se bude konat podzimní charitativní bazárek. Do bazárku můžete věnovat dětské a mládežnické oblečení, obuv, hračky, sportovní vybavení, knihy, stolní hry apod. Přinesené věci nechávejte vlevo u zpovědnic pod křížem, děkujeme.

• Letošní manželské setkání ve Štěkni (25.–29. října) je sice již zaplněné, ale ještě se mohou u Vládi Jeništy (vladimir.jenista@farnostvrsovice.cz) hlásit náhradníci, šance na účast je kvůli nemocem vysoká.

Neděle 8. října je 27. neděle v mezidobí.

OZNÁMENÍ - neděle 24. září, 25. neděle v mezidobí
Neděle 1. října je 26. neděle v mezidobí