Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 1 @ 18.00 – 19.00
 
2
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 2 @ 8.00 – 9.00
 
3
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 3 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Úno 3 @ 10.30 – 11.30
 
5
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Úno 5 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Úno 5 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 5 @ 18.00 – 19.00
 
6
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Úno 6 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci v fara
Úno 6 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 6 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Úno 6 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
7
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 7 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Úno 7 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Úno 7 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
koncert: Schola Gregoriana Pragensis 18.00
koncert: Schola Gregoriana Pragensis v kostel sv. Václava
Úno 7 @ 18.00 – 19.00
 
8
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 8 @ 18.00 – 19.00
 
9
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 9 @ 8.00 – 9.00
 
10
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 10 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Úno 10 @ 10.30 – 11.30
 
12
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Úno 12 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Úno 12 @ 16.00 – 18.00
 
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Úno 12 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 12 @ 18.00 – 19.00
 
13
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Úno 13 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci v fara
Úno 13 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 13 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Úno 13 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
14
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 14 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Úno 14 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Úno 14 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
beseda s Vladimírem Volrábem: křesťanská meditace 18.00
beseda s Vladimírem Volrábem: křesťanská meditace v sál u sv. Václava
Úno 14 @ 18.00 – 19.00
v rámci cyklu Zimní večery u sv. Václava. Následnou diskuzi moderuje Michael Otřísal
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Úno 14 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová
15
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 15 @ 18.00 – 19.00
 
16
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 16 @ 8.00 – 9.00
 
17
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 17 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Úno 17 @ 10.30 – 11.30
 
19
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Úno 19 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Úno 19 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 19 @ 18.00 – 19.00
 
20
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Úno 20 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci v fara
Úno 20 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 20 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Úno 20 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
21
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 21 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Úno 21 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Úno 21 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
Meditační setkání v sále sv. Václava 18.00
Meditační setkání v sále sv. Václava
Úno 21 @ 18.00 – 19.00
v rámci cyklu Zimní večery u sv. Václava.
22
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 22 @ 18.00 – 19.00
 
23
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 23 @ 8.00 – 9.00
 
24
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 24 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Úno 24 @ 10.30 – 11.30
 
26
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Úno 26 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Úno 26 @ 16.00 – 18.00
 
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Úno 26 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 26 @ 18.00 – 19.00
 
27
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Úno 27 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci v fara
Úno 27 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Úno 27 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Úno 27 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
28
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Úno 28 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Úno 28 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Úno 28 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
beseda s biskupem Václavem Malým: Křesťan v totalitě – křesťan v demokracii 18.00
beseda s biskupem Václavem Malým: Křesťan v totalitě – křesťan v demokracii
Úno 28 @ 18.00 – 19.00
V rámci cyklu Zimní večery u sv. Václava. Následnou diskuzi moderuje Michael Otřísal
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Úno 28 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová