Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Pro 1 @ 8.00 – 9.00
 
2
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Pro 2 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Pro 2 @ 10.30 – 11.30
 
3
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Pro 3 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství pro starší děti z 1. stupně 16.30
Náboženství pro starší děti z 1. stupně v sál u sv. Václava
Pro 3 @ 16.30 – 17.30
Vede: Hana a Petr Svobodovi
Angličtna pro dospělé 18.30
Angličtna pro dospělé v fara
Pro 3 @ 18.30 – 19.30
vede Miloslav Müller starší
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Pro 3 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
4
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Pro 4 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Pro 4 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Pro 4 @ 18.00 – 19.00
 
5
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Pro 5 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci v fara
Pro 5 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Mikulášská u Mikuláše 17.00
Mikulášská u Mikuláše v kostel sv. Mikuláše
Pro 5 @ 17.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Pro 5 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Pro 5 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
6
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Pro 6 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Pro 6 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Pro 6 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
7
Adventní duchovní obnova pro ženy 18.00
Adventní duchovní obnova pro ženy
Pro 7 @ 18.00 – 19.45
vede P. Petr Přibyl
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Pro 7 @ 18.00 – 19.00
 
8
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Pro 8 @ 8.00 – 9.00
 
10
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Pro 10 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství pro starší děti z 1. stupně 16.30
Náboženství pro starší děti z 1. stupně v sál u sv. Václava
Pro 10 @ 16.30 – 17.30
Vede: Hana a Petr Svobodovi
Angličtna pro dospělé 18.30
Angličtna pro dospělé v fara
Pro 10 @ 18.30 – 19.30
vede Miloslav Müller starší
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Pro 10 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
11
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Pro 11 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Pro 11 @ 16.00 – 18.00
 
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Pro 11 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Pro 11 @ 18.00 – 19.00
 
12
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Pro 12 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci v fara
Pro 12 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Pro 12 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Pro 12 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
13
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Pro 13 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Pro 13 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Pro 13 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
14
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Pro 14 @ 18.00 – 19.00
 
Adventní duchovní obnova pro muže 18.45
Adventní duchovní obnova pro muže
Pro 14 @ 18.45 – 19.45
vede P. Petr Přibyl
15
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Pro 15 @ 8.00 – 9.00
 
16
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Pro 16 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Pro 16 @ 10.30 – 11.30
 
17
Eucharistie s rorátními zpěvy 7.00
Eucharistie s rorátními zpěvy v kostel sv. Mikuláše
Pro 17 @ 7.00 – 7.00
 
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Pro 17 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství pro starší děti z 1. stupně 16.30
Náboženství pro starší děti z 1. stupně v sál u sv. Václava
Pro 17 @ 16.30 – 17.30
Vede: Hana a Petr Svobodovi
Angličtna pro dospělé 18.30
Angličtna pro dospělé v fara
Pro 17 @ 18.30 – 19.30
vede Miloslav Müller starší
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Pro 17 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
18
Eucharistie s rorátními zpěvy 7.00
Eucharistie s rorátními zpěvy v kostel sv. Mikuláše
Pro 18 @ 7.00 – 7.00
 
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Pro 18 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Vánoce dál 15.00
Vánoce dál v kostel sv. Mikuláše
Pro 18 @ 15.00 – 16.00
 
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Pro 18 @ 16.00 – 18.00
 
19
Eucharistie s rorátními zpěvy 7.00
Eucharistie s rorátními zpěvy v kostel sv. Mikuláše
Pro 19 @ 7.00 – 7.00
 
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Pro 19 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci v fara
Pro 19 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Pro 19 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Adventní koncert sboru Carmina Bohemica 19.00
Adventní koncert sboru Carmina Bohemica v kostel sv. Václava
Pro 19 @ 19.00 – 20.00
 
20
Eucharistie s rorátními zpěvy 7.00
Eucharistie s rorátními zpěvy v kostel sv. Mikuláše
Pro 20 @ 7.00 – 7.00
 
21
Eucharistie s rorátními zpěvy 7.00
Eucharistie s rorátními zpěvy v kostel sv. Mikuláše
Pro 21 @ 7.00 – 7.00
 
22
Eucharistie s rorátními zpěvy 8.00
Eucharistie s rorátními zpěvy v kostel sv. Mikuláše
Pro 22 @ 8.00 – 8.45
 
23
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Pro 23 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Pro 23 @ 10.30 – 11.30
 
27
Eucharistie s žehnáním vína 18.00
Eucharistie s žehnáním vína v kostel sv. Mikuláše
Pro 27 @ 18.00 – 19.00
 
28
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Pro 28 @ 18.00 – 19.00
 
29
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Pro 29 @ 8.00 – 9.00
 
30
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Pro 30 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Pro 30 @ 10.30 – 11.30
 
31
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Pro 31 @ 13.00 – 14.00
 
Eucharistie 16.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Pro 31 @ 16.00 – 17.00