Kalendář

Po Út St Čt So Ne
2
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Dub 2 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Dub 2 @ 16.00 – 18.00
 
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Dub 2 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Dub 2 @ 18.00 – 19.00
 
3
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci v fara
Dub 3 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Dub 3 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Dub 3 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Dub 3 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
4
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Dub 4 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Dub 4 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Dub 4 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
5
Křížová cesta 17.15
Křížová cesta
Dub 5 @ 17.15 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Dub 5 @ 18.00 – 19.00
 
6
Den seniorů a nemocných
Den seniorů a nemocných v Sál u sv. Václava
Dub 6 celý den
 
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Dub 6 @ 8.00 – 9.00
 
9
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Dub 9 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Dub 9 @ 16.00 – 18.00
 
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Dub 9 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Dub 9 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Dub 9 @ 18.00 – 19.00
 
10
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Dub 10 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci v fara
Dub 10 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Dub 10 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Dub 10 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
11
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Dub 11 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Dub 11 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Dub 11 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Dub 11 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová
12
Křížová cesta 17.15
Křížová cesta
Dub 12 @ 17.15 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Dub 12 @ 18.00 – 19.00
 
13
Úklid kostela
Úklid kostela
Dub 13 celý den
 
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Dub 13 @ 8.00 – 9.00
 
16
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Dub 16 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Dub 16 @ 16.00 – 18.00
 
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Dub 16 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Dub 16 @ 18.00 – 19.00
 
Pastorační rada 19.00
Pastorační rada
Dub 16 @ 19.00 – 21.00
 
17
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Dub 17 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci v fara
Dub 17 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Příležitost k svátosti smíření 17.00
Příležitost k svátosti smíření v kostel sv. Václava
Dub 17 @ 17.00 – 19.00
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Dub 17 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Dub 17 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
20
Velikonoční Vigilie 20.30
Velikonoční Vigilie v kostel sv. Václava
Dub 20 @ 20.30 – 22.30
 
22
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Dub 22 @ 8.30 – 9.30
 
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Dub 22 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství pro starší děti z 1. stupně 16.30
Náboženství pro starší děti z 1. stupně v sál u sv. Václava
Dub 22 @ 16.30 – 17.30
Vede: Hana a Petr Svobodovi
Angličtna pro dospělé 18.30
Angličtna pro dospělé v fara
Dub 22 @ 18.30 – 19.30
vede Miloslav Müller starší
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Dub 22 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
23
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Dub 23 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Dub 23 @ 16.00 – 18.00
 
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Dub 23 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Dub 23 @ 18.00 – 19.00
 
24
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Dub 24 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci v fara
Dub 24 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Dub 24 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Dub 24 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
25
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Dub 25 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Dub 25 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Dub 25 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Dub 25 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová
26
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Dub 26 @ 18.00 – 19.00
 
27
Výlet seniorů
Výlet seniorů
Dub 27 celý den
 
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Dub 27 @ 8.00 – 9.00
 
28
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Dub 28 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Dub 28 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Dub 28 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Dub 28 @ 10.30 – 11.30
 
30
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Dub 30 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Dub 30 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Dub 30 @ 18.00 – 19.00