Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Kvě 1 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci v fara
Kvě 1 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Kvě 1 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Kvě 1 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
2
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 2 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 2 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Kvě 2 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
3
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 3 @ 18.00 – 19.00
 
4
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 4 @ 8.00 – 9.00
 
Slet neofytů 15.00
Slet neofytů v sál u sv. Václava
Kvě 4 @ 15.00 – 18.00
 
5
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Kvě 5 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 5 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Kvě 5 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Kvě 5 @ 10.30 – 11.30
 
7
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Kvě 7 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 7 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 7 @ 18.00 – 19.00
 
8
Setkání pokřtěných ve Vršovicích
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Kvě 8 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci v fara
Kvě 8 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Kvě 8 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Kvě 8 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
9
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 9 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 9 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Kvě 9 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Kvě 9 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová
10
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 10 @ 18.00 – 19.00
 
14
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Kvě 14 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 14 @ 16.00 – 18.00
 
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Kvě 14 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 14 @ 18.00 – 19.00
 
Setkání celého farního společenství 19.00
Setkání celého farního společenství v sál u sv. Václava
Kvě 14 @ 19.00 – 20.00
 
15
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Kvě 15 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci v fara
Kvě 15 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Kvě 15 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Kvě 15 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
16
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 16 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 16 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Kvě 16 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
17
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 17 @ 18.00 – 19.00
 
Pánský klub 19.00
Pánský klub v sál u sv. Václava
Kvě 17 @ 19.00 – 21.00
 
18
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 18 @ 8.00 – 9.00
 
19
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Kvě 19 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 19 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Kvě 19 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Kvě 19 @ 10.30 – 11.30
 
21
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Kvě 21 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 21 @ 16.00 – 18.00
 
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Kvě 21 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 21 @ 18.00 – 19.00
 
22
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Kvě 22 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci v fara
Kvě 22 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Kvě 22 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Kvě 22 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
23
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 23 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 23 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Kvě 23 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Kvě 23 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová
24
Eucharistie 17.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 24 @ 17.00 – 18.00
 
Noc kostelů 18.00
Noc kostelů v kostel sv. Václava a kostel sv. Mikuláše
Kvě 24 @ 18.00 – 23.45
 
25
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 25 @ 8.00 – 9.00
 
26
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Kvě 26 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 26 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Kvě 26 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Kvě 26 @ 10.30 – 11.30
 
28
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Kvě 28 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 28 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 28 @ 18.00 – 19.00
 
29
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Kvě 29 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třída a nejstarší školáci v fara
Kvě 29 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Kvě 29 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Kvě 29 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
30
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 30 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 30 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Kvě 30 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
31
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 31 @ 18.00 – 19.00