Kalendář

Po Út St Čt So Ne
2
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Led 2 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci v fara
Led 2 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 2 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Led 2 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
3
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 3 @ 8.00 – 9.00
 
Setkání seniorů při čaji 9.00
Setkání seniorů při čaji
Led 3 @ 9.00 – 11.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Led 3 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Led 3 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek v fara, místnost 3
Led 3 @ 19.00 – 20.00
vede Hanka Rechnerová
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Led 3 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová
4
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 4 @ 18.00 – 19.00
 
Pánský klub 19.00
Pánský klub
Led 4 @ 19.00 – 21.00
 
5
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 5 @ 8.00 – 9.00
 
6
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 6 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Led 6 @ 10.30 – 11.30
 
7
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Led 7 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství pro starší děti z 1. stupně 16.30
Náboženství pro starší děti z 1. stupně v sál u sv. Václava
Led 7 @ 16.30 – 17.30
Vede: Hana a Petr Svobodovi
Angličtna pro dospělé 18.30
Angličtna pro dospělé v fara
Led 7 @ 18.30 – 19.30
vede Miloslav Müller starší
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Led 7 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
8
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Led 8 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Led 8 @ 16.00 – 18.00
 
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Led 8 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 8 @ 18.00 – 19.00
 
9
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Led 9 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci v fara
Led 9 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 9 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Led 9 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
10
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 10 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Led 10 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Led 10 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
Pokolední párkování 17.00
Pokolední párkování v Sál u sv. Václava
Led 10 @ 17.00 – 18.00
Poděkování koledníkům a zhodnocení tříkrálové sbírky
11
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 11 @ 18.00 – 19.00
 
12
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 12 @ 8.00 – 9.00
 
13
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 13 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Led 13 @ 10.30 – 11.30
 
14
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Led 14 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství pro starší děti z 1. stupně 16.30
Náboženství pro starší děti z 1. stupně v sál u sv. Václava
Led 14 @ 16.30 – 17.30
Vede: Hana a Petr Svobodovi
Angličtna pro dospělé 18.30
Angličtna pro dospělé v fara
Led 14 @ 18.30 – 19.30
vede Miloslav Müller starší
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Led 14 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
15
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Led 15 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Led 15 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 15 @ 18.00 – 19.00
 
Setkání pastorační rady 19.00
Setkání pastorační rady
Led 15 @ 19.00 – 20.00
 
16
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Led 16 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci v fara
Led 16 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 16 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Led 16 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
17
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 17 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Led 17 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Led 17 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
beseda s Markem Orko Váchou: Proč nebýt dokonalý 18.00
beseda s Markem Orko Váchou: Proč nebýt dokonalý
Led 17 @ 18.00 – 19.00
První ze série Zimních večerů u sv. Václava. Následnou diskuzi Moderuje Michael Otřísal.
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek v fara, místnost 3
Led 17 @ 19.00 – 20.00
vede Hanka Rechnerová
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Led 17 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová
18
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 18 @ 18.00 – 19.00
 
19
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 19 @ 8.00 – 9.00
 
Dětský karneval 15.00
Dětský karneval v sál u sv. Václava
Led 19 @ 15.00 – 17.00
 
20
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 20 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Led 20 @ 10.30 – 11.30
 
21
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Led 21 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství pro starší děti z 1. stupně 16.30
Náboženství pro starší děti z 1. stupně v sál u sv. Václava
Led 21 @ 16.30 – 17.30
Vede: Hana a Petr Svobodovi
Angličtna pro dospělé 18.30
Angličtna pro dospělé v fara
Led 21 @ 18.30 – 19.30
vede Miloslav Müller starší
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Led 21 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
22
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Led 22 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Led 22 @ 16.00 – 18.00
 
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Led 22 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 22 @ 18.00 – 19.00
 
23
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Led 23 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci v fara
Led 23 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 23 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Led 23 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
24
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 24 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Led 24 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Led 24 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
Zahájení výstavy Denisy Mikešové 18.00
Zahájení výstavy Denisy Mikešové
Led 24 @ 18.00 – 19.00
 
26
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 26 @ 8.00 – 9.00
 
27
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 27 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Led 27 @ 10.30 – 11.30
 
28
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Led 28 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství pro starší děti z 1. stupně 16.30
Náboženství pro starší děti z 1. stupně v sál u sv. Václava
Led 28 @ 16.30 – 17.30
Vede: Hana a Petr Svobodovi
Angličtna pro dospělé 18.30
Angličtna pro dospělé v fara
Led 28 @ 18.30 – 19.30
vede Miloslav Müller starší
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Led 28 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
29
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Led 29 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Led 29 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 29 @ 18.00 – 19.00
 
30
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Led 30 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci v fara
Led 30 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Led 30 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Led 30 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
31
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Led 31 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Led 31 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Led 31 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
beseda s Pavlem Hoškem: Teologie a fantazie v pojetí J. R. R. Tolkiena 18.00
beseda s Pavlem Hoškem: Teologie a fantazie v pojetí J. R. R. Tolkiena v sál u sv. Václava
Led 31 @ 18.00 – 19.00
v rámci cyklu Zimní večery u sv. Václava. Následnou diskuzi moderuje Michael Otřísal
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek v fara, místnost 3
Led 31 @ 19.00 – 20.00
vede Hanka Rechnerová
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Led 31 @ 19.00 – 20.00
organizuje Hanka Rechnerová