Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti v fara
Kvě 1 @ 15.00 – 15.45
 
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 1 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 1 @ 18.00 – 19.00
 
Katechumenát 18.30
Katechumenát v fara
Kvě 1 @ 18.30 – 20.00
 
2
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Kvě 2 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství pro 6. a 7. třídu 16.45
Náboženství pro 6. a 7. třídu v fara
Kvě 2 @ 16.45 – 17.45
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 2 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Kvě 2 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
3
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 3 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 3 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Divadelní kroužek 17.30
Divadelní kroužek v fara
Kvě 3 @ 17.30 – 18.30
vede Dana Vacková
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Kvě 3 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
Tichá adorace v kostele sv. Mikuláše 20.00
Tichá adorace v kostele sv. Mikuláše v kostel sv. Mikuláše
Kvě 3 @ 20.00 – 21.00
Jiří Vyšohlíd
4
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 4 @ 18.00 – 19.00
 
5
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 5 @ 8.00 – 9.00
 
6
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Kvě 6 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 6 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Kvě 6 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Kvě 6 @ 10.30 – 11.30
 
7
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Kvě 7 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství 4. a 5. třída 16.00
Náboženství 4. a 5. třída v sál u sv. Václava
Kvě 7 @ 16.00 – 17.00
Simona Kocourková a Bětka Matochová
Náboženství 2. a 3. třída 16.30
Náboženství 2. a 3. třída v sál u sv. Václava
Kvě 7 @ 16.30 – 17.15
Vede Hana Svobodová a Petr Svoboda, v rámci tohoto kroužkku probíhají přípravy ke svátostem.
Angličtina pro dospělé 18.30
Angličtina pro dospělé
Kvě 7 @ 18.30 – 19.15
Vede Miloslav Müller st.
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Kvě 7 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
Spolčátko 19.00
Spolčátko v sál
Kvě 7 @ 19.00 – 20.30
nejpokročilejší Nábožko a nebo začínající spolčo … jak se to vezme vede Maria Rechnerová
8
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti v fara
Kvě 8 @ 15.00 – 15.45
 
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 8 @ 16.00 – 18.00
 
Biblická hodina 16.45
Biblická hodina
Kvě 8 @ 16.45 – 17.45
koná se každé druhé a čtvrté úterý v měsíci, vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 8 @ 18.00 – 19.00
 
Katechumenát 18.30
Katechumenát v fara
Kvě 8 @ 18.30 – 20.00
 
9
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Kvě 9 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství pro 6. a 7. třídu 16.45
Náboženství pro 6. a 7. třídu v fara
Kvě 9 @ 16.45 – 17.45
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 9 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Kvě 9 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
10
slavnost NANEBEVSTOUPENÍ PÁNĚ
slavnost NANEBEVSTOUPENÍ PÁNĚ
Kvě 10 celý den
 
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 10 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 10 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Divadelní kroužek 17.30
Divadelní kroužek v fara
Kvě 10 @ 17.30 – 18.30
vede Dana Vacková
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Kvě 10 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Kvě 10 @ 19.00 – 20.00
vede Hanka Rechnerová
Tichá adorace v kostele sv. Mikuláše 20.00
Tichá adorace v kostele sv. Mikuláše v kostel sv. Mikuláše
Kvě 10 @ 20.00 – 21.00
Jiří Vyšohlíd
11
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 11 @ 18.00 – 19.00
 
12
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 12 @ 8.00 – 9.00
 
13
První svaté přijímání
První svaté přijímání
Kvě 13 celý den
 
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Kvě 13 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 13 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Kvě 13 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie s prvním sv. přijímáním dětí 10.30
Eucharistie s prvním sv. přijímáním dětí v kostel sv. Václava
Kvě 13 @ 10.30 – 11.30
 
14
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Kvě 14 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství 4. a 5. třída 16.00
Náboženství 4. a 5. třída v sál u sv. Václava
Kvě 14 @ 16.00 – 17.00
Simona Kocourková a Bětka Matochová
Náboženství 2. a 3. třída 16.30
Náboženství 2. a 3. třída v sál u sv. Václava
Kvě 14 @ 16.30 – 17.15
Vede Hana Svobodová a Petr Svoboda, v rámci tohoto kroužkku probíhají přípravy ke svátostem.
Angličtina pro dospělé 18.30
Angličtina pro dospělé
Kvě 14 @ 18.30 – 19.15
Vede Miloslav Müller st.
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Kvě 14 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
Setkání farní charity 19.00
Setkání farní charity v fara
Kvě 14 @ 19.00 – 20.00
 
Spolčátko 19.00
Spolčátko v sál
Kvě 14 @ 19.00 – 20.30
nejpokročilejší Nábožko a nebo začínající spolčo … jak se to vezme vede Maria Rechnerová
15
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti v fara
Kvě 15 @ 15.00 – 15.45
 
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 15 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 15 @ 18.00 – 19.00
 
Katechumenát 18.30
Katechumenát v fara
Kvě 15 @ 18.30 – 20.00
 
Setkání pastorační rady 19.00
Setkání pastorační rady v fara
Kvě 15 @ 19.00 – 21.00
 
16
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Kvě 16 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství pro 6. a 7. třídu 16.45
Náboženství pro 6. a 7. třídu v fara
Kvě 16 @ 16.45 – 17.45
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 16 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Kvě 16 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
17
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 17 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 17 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Divadelní kroužek 17.30
Divadelní kroužek v fara
Kvě 17 @ 17.30 – 18.30
vede Dana Vacková
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Kvě 17 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
Tichá adorace v kostele sv. Mikuláše 20.00
Tichá adorace v kostele sv. Mikuláše v kostel sv. Mikuláše
Kvě 17 @ 20.00 – 21.00
Jiří Vyšohlíd
18
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 18 @ 18.00 – 19.00
 
19
Svatodušní vigilie 19.00
Svatodušní vigilie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 19 @ 19.00 – 20.00
 
20
SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO
SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO
Kvě 20 celý den
 
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Kvě 20 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 20 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Kvě 20 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Kvě 20 @ 10.30 – 11.30
 
21
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Kvě 21 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství 4. a 5. třída 16.00
Náboženství 4. a 5. třída v sál u sv. Václava
Kvě 21 @ 16.00 – 17.00
Simona Kocourková a Bětka Matochová
Náboženství 2. a 3. třída 16.30
Náboženství 2. a 3. třída v sál u sv. Václava
Kvě 21 @ 16.30 – 17.15
Vede Hana Svobodová a Petr Svoboda, v rámci tohoto kroužkku probíhají přípravy ke svátostem.
Angličtina pro dospělé 18.30
Angličtina pro dospělé
Kvě 21 @ 18.30 – 19.15
Vede Miloslav Müller st.
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Kvě 21 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
Spolčátko 19.00
Spolčátko v sál
Kvě 21 @ 19.00 – 20.30
nejpokročilejší Nábožko a nebo začínající spolčo … jak se to vezme vede Maria Rechnerová
22
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti v fara
Kvě 22 @ 15.00 – 15.45
 
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 22 @ 16.00 – 18.00
 
Biblická hodina 16.45
Biblická hodina
Kvě 22 @ 16.45 – 17.45
koná se každé druhé a čtvrté úterý v měsíci, vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 22 @ 18.00 – 19.00
 
Katechumenát 18.30
Katechumenát v fara
Kvě 22 @ 18.30 – 20.00
 
23
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Kvě 23 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství pro 6. a 7. třídu 16.45
Náboženství pro 6. a 7. třídu v fara
Kvě 23 @ 16.45 – 17.45
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 23 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Kvě 23 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
24
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 24 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 24 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Divadelní kroužek 17.30
Divadelní kroužek v fara
Kvě 24 @ 17.30 – 18.30
vede Dana Vacková
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Kvě 24 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
Modlitba matek 19.00
Modlitba matek
Kvě 24 @ 19.00 – 20.00
vede Hanka Rechnerová
Tichá adorace v kostele sv. Mikuláše 20.00
Tichá adorace v kostele sv. Mikuláše v kostel sv. Mikuláše
Kvě 24 @ 20.00 – 21.00
Jiří Vyšohlíd
25
Eucharistie 17.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 25 @ 17.00 – 18.00
 
Noc kostelů 18.00
Noc kostelů
Kvě 25 @ 18.00 – 23.55
 
26
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 26 @ 8.00 – 9.00
 
27
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava 8.00
zkouška smíšeného sboru při kůru sv. Václava v sál a kostel sv. Václava
Kvě 27 @ 8.00 – 8.30
vede Libor Dřevikovský
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 27 @ 8.30 – 9.30
 
zkouška scholy od sv. Václava 9.00
zkouška scholy od sv. Václava v sál
Kvě 27 @ 9.00 – 10.15
vede Ondřej Škoch
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Kvě 27 @ 10.30 – 11.30
 
28
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Kvě 28 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství 4. a 5. třída 16.00
Náboženství 4. a 5. třída v sál u sv. Václava
Kvě 28 @ 16.00 – 17.00
Simona Kocourková a Bětka Matochová
Náboženství 2. a 3. třída 16.30
Náboženství 2. a 3. třída v sál u sv. Václava
Kvě 28 @ 16.30 – 17.15
Vede Hana Svobodová a Petr Svoboda, v rámci tohoto kroužkku probíhají přípravy ke svátostem.
Angličtina pro dospělé 18.30
Angličtina pro dospělé
Kvě 28 @ 18.30 – 19.15
Vede Miloslav Müller st.
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Kvě 28 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
Spolčátko 19.00
Spolčátko v sál
Kvě 28 @ 19.00 – 20.30
nejpokročilejší Nábožko a nebo začínající spolčo … jak se to vezme vede Maria Rechnerová
29
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti v fara
Kvě 29 @ 15.00 – 15.45
 
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 29 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 29 @ 18.00 – 19.00
 
Katechumenát 18.30
Katechumenát v fara
Kvě 29 @ 18.30 – 20.00
 
Setkání katechetů 19.00
Setkání katechetů v fara
Kvě 29 @ 19.00 – 20.00
 
30
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Kvě 30 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství pro 6. a 7. třídu 16.45
Náboženství pro 6. a 7. třídu v fara
Kvě 30 @ 16.45 – 17.45
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Kvě 30 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Kvě 30 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
31
slavnost TĚLA A KRVE PÁNĚ
slavnost TĚLA A KRVE PÁNĚ
Kvě 31 celý den
 
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Kvě 31 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Kvě 31 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Divadelní kroužek 17.30
Divadelní kroužek v fara
Kvě 31 @ 17.30 – 18.30
vede Dana Vacková
Missa 19.00
Missa v sál u sv. Václava
Kvě 31 @ 19.00 – 22.00
Jan Tomsa
Tichá adorace v kostele sv. Mikuláše 20.00
Tichá adorace v kostele sv. Mikuláše v kostel sv. Mikuláše
Kvě 31 @ 20.00 – 21.00
Jiří Vyšohlíd