Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Říj 1 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství pro starší děti z 1. stupně 16.30
Náboženství pro starší děti z 1. stupně v sál u sv. Václava
Říj 1 @ 16.30 – 17.30
Vede: Hana a Petr Svobodovi
Angličtna pro dospělé 18.30
Angličtna pro dospělé v fara
Říj 1 @ 18.30 – 19.30
vede Miloslav Müller starší
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Říj 1 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
2
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Říj 2 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Říj 2 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Říj 2 @ 18.00 – 19.00
 
3
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Říj 3 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci v fara
Říj 3 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Říj 3 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Říj 3 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
4
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Říj 4 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Říj 4 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Setkání seniorů při čaji 9.15
Setkání seniorů při čaji v fara
Říj 4 @ 9.15 – 11.15
 
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Říj 4 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
Divadelní kroužek – úvodní hodina 17.30
Divadelní kroužek – úvodní hodina v fara
Říj 4 @ 17.30 – 18.30
vede: Dana Vacková, v případě zájmu se bude konat každý týden
5
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Říj 5 @ 18.00 – 19.00
 
6
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Říj 6 @ 8.00 – 9.00
 
7
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Říj 7 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Říj 7 @ 10.30 – 11.30
 
8
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Říj 8 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství pro starší děti z 1. stupně 16.30
Náboženství pro starší děti z 1. stupně v sál u sv. Václava
Říj 8 @ 16.30 – 17.30
Vede: Hana a Petr Svobodovi
Angličtna pro dospělé 18.30
Angličtna pro dospělé v fara
Říj 8 @ 18.30 – 19.30
vede Miloslav Müller starší
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Říj 8 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
9
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Říj 9 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Říj 9 @ 16.00 – 18.00
 
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Říj 9 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Říj 9 @ 18.00 – 19.00
 
10
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Říj 10 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci v fara
Říj 10 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Říj 10 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Říj 10 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
11
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Říj 11 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Říj 11 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Říj 11 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
12
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Říj 12 @ 18.00 – 19.00
 
13
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Říj 13 @ 8.00 – 9.00
 
14
Manželský koláč
Manželský koláč v kostel sv. Václava
Říj 14 celý den
sbírka na farní aktivity pro manžele po obou bohoslužbách (možno napéci koláče)
Eucharistie 8.30
Eucharistie v kostel sv. Václava
Říj 14 @ 8.30 – 9.30
 
Eucharistie pro rodiny s dětmi 10.30
Eucharistie pro rodiny s dětmi v kostel sv. Václava
Říj 14 @ 10.30 – 11.30
 
15
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Říj 15 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství pro starší děti z 1. stupně 16.30
Náboženství pro starší děti z 1. stupně v sál u sv. Václava
Říj 15 @ 16.30 – 17.30
Vede: Hana a Petr Svobodovi
Angličtna pro dospělé 18.30
Angličtna pro dospělé v fara
Říj 15 @ 18.30 – 19.30
vede Miloslav Müller starší
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Říj 15 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
16
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Říj 16 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Říj 16 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Říj 16 @ 18.00 – 19.00
 
Pastorační rada 19.00
Pastorační rada
Říj 16 @ 19.00 – 21.00
 
17
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Říj 17 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci v fara
Říj 17 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Říj 17 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Říj 17 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
18
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Říj 18 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Říj 18 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Říj 18 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
19
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Říj 19 @ 18.00 – 19.00
 
20
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Říj 20 @ 8.00 – 9.00
 
22
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Říj 22 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství pro starší děti z 1. stupně 16.30
Náboženství pro starší děti z 1. stupně v sál u sv. Václava
Říj 22 @ 16.30 – 17.30
Vede: Hana a Petr Svobodovi
Angličtna pro dospělé 18.30
Angličtna pro dospělé v fara
Říj 22 @ 18.30 – 19.30
vede Miloslav Müller starší
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Říj 22 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
23
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Říj 23 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Říj 23 @ 16.00 – 18.00
 
Biblické hodiny 16.45
Biblické hodiny v fara
Říj 23 @ 16.45 – 17.45
vede Jozef Nagy
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Říj 23 @ 18.00 – 19.00
 
24
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Říj 24 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci v fara
Říj 24 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Říj 24 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Říj 24 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská
25
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Říj 25 @ 8.00 – 9.00
 
Úřední hodiny 9.00
Úřední hodiny v fara
Říj 25 @ 9.00 – 12.00
Ivona Nováková, Mons. Artur Matuszek
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně 16.00
Náboženství pro nejmladší děi z 1. stupně v fara
Říj 25 @ 16.00 – 17.00
vede: Bětka Matochová
26
Manželské setkání v Jiřetíně
Manželské setkání v Jiřetíně
Říj 26 – Říj 30 celý den
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Říj 26 @ 18.00 – 19.00
 
27
Eucharistie 8.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Říj 27 @ 8.00 – 9.00
 
29
Mariina legie 13.00
Mariina legie
Říj 29 @ 13.00 – 14.00
 
Náboženství pro starší děti z 1. stupně 16.30
Náboženství pro starší děti z 1. stupně v sál u sv. Václava
Říj 29 @ 16.30 – 17.30
Vede: Hana a Petr Svobodovi
Angličtna pro dospělé 18.30
Angličtna pro dospělé v fara
Říj 29 @ 18.30 – 19.30
vede Miloslav Müller starší
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání 18.30
Společenství díků, chval, modliteb a duchovního vzdělávání v kostel sv. Václava (vchod z boku)
Říj 29 @ 18.30 – 20.30
Helena Hříbková
30
Náboženství pro nejmladší děti 15.00
Náboženství pro nejmladší děti
Říj 30 @ 15.00 – 15.45
vede: Kristýna Dubnová
Úřední hodiny 16.00
Úřední hodiny v fara
Říj 30 @ 16.00 – 18.00
 
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Mikuláše
Říj 30 @ 18.00 – 19.00
 
31
Setkávání maminek s dětmi 10.00
Setkávání maminek s dětmi
Říj 31 @ 10.00 – 12.00
 
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci 16.30
Náboženství 4 – 6 třáda a nejstarší školáci v fara
Říj 31 @ 16.30 – 17.30
vede: Martin Peroutka a Simona Kocourková
Eucharistie 18.00
Eucharistie v kostel sv. Václava
Říj 31 @ 18.00 – 18.45
 
Zkouška sboru 18.30
Zkouška sboru v kostel a sál u sv. Václava
Říj 31 @ 18.30 – 20.30
Libor Dřevikovský, Olga Polanská